Żyj sto lat Księże Proboszczu!

Tegoroczna pierwsza niedziela adwentu, którą obchodziliśmy uroczyście 27 listopada zbiegła się z dniem imienin, księdza proboszcza Zdzisława Burego. Z tej okazji na mszy świętej o godz. 10:30 Liturgiczna Służba Ołtarza, parafialna schola „Laus Deo”, dzieci z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Gromcu oraz obecni Parafianie złożyli Solenizantowi najlepsze życzenia imieninowe: zdrowia i Bożej Opieki na każdy dzień.

Dziewczęta ze scholii wyśpiewały życzenia dla swojego Księdza Proboszcza w piosence, którą specjalnie na tę okazję przygotowały.

Dzień Imienin, był okazją, by wyrazić naszemu duszpasterzowi Zdzisławowi wdzięczność za trud posługi kapłańskiej w naszej parafialnej rodzinie, wytrwałe wzmacnianie naszej wiary i udzielanie serdecznego wsparcia.

Bóg zapłać za wszelkie dobro i Szczęść Boże w dalszej posłudze kapłańskiej Księże Proboszczu!

R.L
Zdj. T. Sieczkowski, E. Kobyłczyk