Dziękujemy Panu Bogu za miniony 2021 rok

Koniec Roku Pańskiego zawsze skłania nas do refleksji, przemyśleń, podsumowań i dziękczynienia za wszystko czego doświadczyliśmy.

Gromiecka Parafia dziękowała Bogu w Nabożeństwie Eucharystycznym na zakończenie roku 31 grudnia.

Podczas uroczystej Mszy Świętej Ksiądz Proboszcz podsumował miniony rok wskazując na wszystkie duchowe i materialne osiągnięcia parafii. Podziękował wszystkim parafianom za to że ofiarnie wspierają wszystkie inwestycje związane z dbałością o świątynię, oraz za trwanie na modlitwie i uczestnictwo we wspólnocie. W adoracji na zakończenie mszy świętej Ksiądz Proboszcz modlił się za parafian, również nowoprzybyłych do Gromca, za dzieci przyjmujące sakramenty, młode małżeństwa oraz rodziny.

Na zakończenie eucharystii wszyscy parafianie zostali zaproszeni na specjalną atrakcję przygotowaną przez Radę Budowlaną. Jak przystało na sylwestrowy wieczór był piękny pokaz sztucznych ogni. W ten efektowny sposób pożegnaliśmy 2021 rok.

Szczęść Boże wszystkim Parafianom, którzy uczestniczyli w modlitwie dziękczynnej za miniony rok i życzymy Bożej opieki w nadchodzącym 2022.