XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.11.2021r.

Kalendarz Liturgiczny

Poniedziałek  – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 8.00 i 10.30. o godz. 14.00 Msza św. w Bobrku z procesją na cmentarzu.

Odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące można uzyskać ; od Uroczystości Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny przez pobożne nawiedzenie kościoła, odmówienie Ojcze nasz i Wierzę, modlitwy w intencjach, które poleca Ojciec Święty, Komunii świętej, zachowanie wolności od przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, spełniając przy tym zwykłe warunki odpustu. W dniach od 1- 8 listopada wierni , którzy nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych zyskują odpust , który może być ofiarowany za dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek – Wspomnienie Wszystkich Zmarłych. Msze św. o godz.8.00 i 16.30.

Czwartek – wspomnienie św. Karola Boromeusza, bp.

W piątek wypada I piątek miesiąca. Spowiedź św. od godz. 15.30. Msza św. o godz. 16.30. Odwiedziny chorych po ustaleniu z księdzem.

Bóg zapłać osobom, które sprzątały kościół w minionym tygodniu. Na sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Nadwiślańska od nr. 71- 85.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego.”