XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.10.2023 r.

Kalendarz Liturgiczny

Środa – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 8.00 i 10.30. O godz.14.00 Msza św. w Bobrku z procesją na cmentarzu.

Wierni, którzy nawiedzą Kościół lub kaplicę w dniu Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny mogą dostąpić odpustu zupełnego, który może być ofiarowany za dusze w czyścu cierpiące. W czasie nawiedzenia świątyni należy odmówić Ojcze nasz i Wierzę oraz trzeba wypełnić inne warunki, jak spowiedź sakramentalna, Komunia św. i modlitwa według intencji Ojca Świętego.

W dniach od 1- 8 listopada wierni , którzy nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych zyskują odpust , który może być ofiarowany za dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek – Wspomnienie Wszystkich Zmarłych. Msze św. o godz.8.00 i 16.30.

W piątek wypada I piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 8.00, spowiedź św. od godz.15.30. Msza św. o godz. 16.30.

Sobota – wspomnienie św. Karola Boromeusza, bp

Zapraszam do nawiedzenia i modlitwy w ciągu dnia do naszego kościoła od godz. 8.00 do 17.00.

Bóg zapłać osobom, które sprzątały kościół w minionym tygodniu. Na sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Kolonia od nr- 38 do końca.