XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.10.2019 r.

Kalendarz Liturgiczny

• W najbliższy piątek obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 8.00 i 10.30. Nie będzie wtedy odprawiona Msza św. o godz. 15.30, ponieważ o godz.14.00 w kościele w Bobrku zostanie odprawiona Msza św. za zmarłych parafian, a po nich procesja na cmentarz z modlitwą za zmarłych przy pięciu stacjach. Przy każdej stacji czytamy wypominki jednorazowe.
  • Msze św. w Dzień Zaduszny o godz. 8.00 i 16.30

W dniach: Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny można uzyskać odpust zupełny za zmarłych jeśli jesteśmy w stanie łaski uświęcającej, przyjmiemy Komunię św. nawiedzimy cmentarz lub kościół i pomodlimy się w intencjach Ojca Świętego. Taki odpust można uzyskiwać do 8 listopada nawiedzając cmentarz.

W piątek wypada I piątek miesiąca. Z racji Uroczystości Wszystkich Świętych odwiedziny chorych czwartek od godz. 8.00, w czwartek spowiedź św. od godz. 15.30, Msza św. o godz. 16.30.

Zachęcam do czytania ,, Gościa Niedzielnego.” W środku tego nr jest rewelacyjna płyta z filmem DVD,, Bernadetta Cud w Lourdes ‘’. Jest to poruszająca opowieść o cudownych objawieniach które odmieniły życie tysięcy ludzi.