XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 1.10.2023. r.

Kalendarz Liturgiczny

Środa – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

Czwartek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

Sobota – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

W następną niedzielę o godz. 11.00 będziemy przeżywali uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej Różańcowej.

Od poniedziałku msze św. w październiku będą odprawiane o godz. 16.30, we wtorki o godz. 7.00, a następnie będziemy odmawiali różaniec. Serdecznie zapraszam na wspólną modlitwę różańcową . Zapraszam dzieci

Poniedziałek- klasa III

Środa- klasa IV i V

Czwartek- klasa VI

Piątek- klasy VII i VIII

Działa strona internetowa naszej parafii. Zachęcam do jej odwiedzania, na bieżąco są tam zamieszczane intencje, ogłoszenia parafialne czy wydarzenia z życia naszej parafii.

W piątek wypada I piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 8.00, spowiedź św. od godz.15.30, o godz. 16.00 różaniec.

W następną niedzielę składka budowlana

Bóg zapłać osobom, które sprzątały kościół w minionym tyg. Na sobotę na godz. 9.00. zapraszam mieszkańców ul. Długa od nr. 31 do końca.