XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.06.2020.r.

Kalendarz Liturgiczny

• Poniedziałek – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła
  • Piątek – święto św. Tomasza Apostoła
  • Sobota – rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitarnej Krakowie

W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godziny 8.00. Od godz. 15.30 spowiedź św. O 16.30 Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa.

Msze św. będą odprawiane w poniedziałek i środę o godz. 16.30, we wtorek i czwartek o godz. 8.00.

Zostały wykonane ławki i sedilia do prezbiterium. Uzgodniliśmy wraz z Radą budowlaną, że następną inwestycją będzie wykonanie drogi procesyjne wokół kościoła, na wiosnę następnego roku, po zgromadzeniu odpowiednich środków.

Bóg zapłać mieszkańcom ul. Broniewskiego i Szyjek za złożenie ofiary na budowę kościoła w kwocie 350 zł.

Przez okres wakacji w niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 15.30.

Bóg zapłać osobom, które w ubiegłym tyg. sprzątały kościół . Na sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Kolonia od nr. 14 – 27.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego.”