X NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.06.2021r.

Kalendarz Liturgiczny

• Wtorek – wspomnienie św. Jadwigi, Królowej
  • Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • Sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

Nabożeństwa czerwcowe połączone z procesją wokół kościoła odprawiane będą po Mszy św. o godz. 16.30.

W następną niedzielę składka budowlana . Wraz z Radą Budowlaną podjęliśmy decyzję, że środki zbierane w najbliższym czasie będą przeznaczone na drzwi wejściowe do naszego kościoła. Robimy to ze względu na nasze bezpieczeństwo, ponieważ wielu parafian uskarża się, że kiedy się modli a drzwi są zamykane z wielkim hukiem to są bliscy zawału serca.

Bóg zapłać osobom, które w ubiegłym tyg. sprzątały kościół. Na sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Prosta od 26 do końca.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego.”