V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 29.03.2020r.

Kalendarz Liturgiczny

• W następną niedzielę będziemy przeżywali Niedzielę Palmową. Poświęcenie Palm na Mszy św. o godz. 10.30.

Papież Franciszek daje nam przykład, że możemy się modlić wszędzie, że zawsze możemy wziąć do ręki różaniec, włączyć telewizor, radio czy internet i wysłuchać Mszy św. Nabożeństwa Gorzkich Żali, Drogi Krzyżowej, czy Rekolekcji Wielkopostnych. Obecnie w tych trudnych czasach epidemii w niedzielę i dni powszednie, niestety mogą uczestniczyć tylko osoby, które zamówiły intencję, jednak nie więcej niż 5 osób.

Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną, będą się odbywały po wcześniejszym skontaktowaniu się z księdzem .

Spowiedź św. z okazji świąt Wielkanocnych w piątek od godz. 15.30 – 16.30. Będzie się odbywała w zakrystii, Ksiądz i penitent.

W tych trudnych chwilach szukajmy sił do naszego codziennego życia w modlitwie i prośmy przez wstawiennictwo Maryi Dobrego Boga o powstrzymanie pandemii koronowirusa.