Niedziela – Uroczystość Narodzenia Pańskiego – 25.12.2022r.

Kalendarz Liturgiczny

• Poniedziałek – święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze św. tak jak w niedzielę.
  • Wtorek – święto św. Jana apostoła i Ewangelisty. Msza św. będzie wyjątkowo odprawiana o godz. 16.30.
  • Środa – święto Świętych Młodzianków, męczenników
  • Piątek – święto św. Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa
  • Sobota – wspomnienie św. Sylwestra – papieża. Msza św. na zakończenie roku o godz. 16.30. Po Mszy św. wystawienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie i adoracja.

W następną niedzielę będziemy przeżywali uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki.

Bóg zapłać osobom, które pięknie przygotowały kościół na święta Bożego Narodzenia, oraz p. Stanisławie Wanat , ze sklepu „AGMARA” za ufundowanie kwiatów do kościoła.

Bóg zapłać osobom, które sprzątały kościół. Na sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Dąbrówki. Lelewela, Mokra i Husarskiej.

Wizyta duszpasterska

• Środa – od godz. 9.00 – Szyjki od p. Kiepurów ul. Czecha, Czarneckiego, Lelewela, ul. Baśniowa do p. Palków
  • Czwartek – od godz .15.00 – ul. Husarska, Dom Nauczyciela
  • Piątek – od godz.9.00 – od p. Kosińkich ul. Broniewskiego, Kawalerii, Kossaka do p. Saternus.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragnę życzyć obfitości darów, jakie przynosi ze sobą nowonarodzony Jezus – obiecany Mesjasz, a więc wolności od grzechu, pokoju i nadziei na nadchodzący nowy, 2023 rok.