III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 26.04.2020r.

• Środa – święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy, patronki Europy
  • Sobota – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. o godz. 8.00 i 16.30.

W piątek wypada I piątek miesiąca. Spowiedź św. od godz. 15.30, Msza św. o 16.30. Odwiedziny chorych z racji I piątku , po wcześniejszym zgłoszeniu u księdza w zakrystii. Arcybiskup metropolita krakowski na ten dzień udzielił dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

Zapraszam na nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz. 16.30.

W kościele w ławce siadają dwie osoby po prawej i lewej stronie. Zajmujemy co drugą ławkę i w ten sposób zachowamy odległość 2 metrową. Zachowajmy tę odległość także w czasie przystępowania do komunii św. Na drzwiach wejściowych do kościoła zostało zamontowane urządzenie do dezynfekcji rąk. Korzystamy z tego urządzenia zaraz po wejściu do kościoła.

Bóg zapłać osobom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały kościół. Na sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Broniewskiego od p. Kosińskich do p. Saternus

Zachęcam do czytania Gościa Niedzielnego.