III NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO – 12.01.2020r.

Kalendarz Liturgiczny

• Piątek – wspomnienie św. Antoniego, opata

Serdecznie zapraszam  na koncert pastorałek, kolęd i innych utworów muzycznych w następną niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 w wykonaniu  orkiestry dętej,, Młodych Talentów.”

Składam serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom Szyjek za piękne odnowienie  Kapliczki.

Koło Gospodyń Wiejskich,, Gromcaneczki’’ zapraszają serdecznie na Spotkanie opłatkowe oraz zabawę taneczną w sobotę 18 stycznia  na godz. 17.30,która odbędzie się w świetlicy.

Bóg zapłać osobom sprzątającym kościół w minionym tygodniu. Na sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Nadwiślańska od nr 86 – 101.

Wizyta Duszpasterska:

• Poniedziałek – od godz. 9.00 – ul. Kolonia do Krzyża
  • Poniedziałek – od godz.9.00 –  ul. Nadwiślańska od Krzyża do szkoły
  • Środa – od godz. 9.00 – ul. Nadwiślańska od szkoły do p. Saternus, ul. Dąbrówki
  • Środa – od godz. 9.00 – ul. Dragonów, ul. Prosta, część Granicznej
  • Piątek – od godz. 9.00 – ul. Nadwiślańska od  p. Kosowskiej do końca, ul. Lelewela, ul. Mokra, część Granicznej