III NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO – 08.01.2023r.

Kalendarz Liturgiczny

• W poniedziałek – Msza św. będzie odprawiana o godz. 16.30.

W przyszłą niedzielę – 15 stycznia, grupa młodzieży z dzieła salezjańskiego w Oświęcimiu, przygotowująca się do wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie, będzie towarzyszyć naszej modlitwie na wszystkich Mszach świętych. Zaanimują oni muzyczne Msze oraz zagrają krótki koncert po Mszy św. o godz. 10.30. Po Mszach będą również zbierane ofiary do puszek na pokrycie kosztów wyjazdu do Lizbony.

Wizyta duszpasterska

• Środa – godz. 9.00 – od mostka ul. Broniewskiego do Krzyża, ul. Traugutta, ul. Chopina
  • Piątek – godz. 9.00 – od kaplicy ul. Wita Stwosza, ul. Wołodyjowskiego ul. Długa od p. Szostków do końca do p. Bocheniaka

Bóg zapłać osobom sprzątającym kościół w minionym tygodniu. Na sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Prosta.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej, polecam „Gościa Niedzielnego.”