II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM – 02.01.2022r.

Kalendarz Liturgiczny

• Czwartek – Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. tak jak w niedzielę. W czasie Mszy św. poświęcimy kredę i kadzidło.

W następną niedzielę będziemy przeżywali święto Chrztu Pana Jezusa. Uroczystość ta kończy Okres Narodzenia Pańskiego.

Msze św. kolędowe zostaną odprawione;

Czwartek godz. 8.00 – o bł. Boże dla mieszkańców Wita Stwosza, Wołodyjowskiego, Długa, Moniuszki, Sabały, Śnieżki, Podwale, Kolonia.

Czwartek godz.10.30 – o bł. Boże dla mieszkańców ul. Nadwiślańska, Dąbrówki, Lelewela, Mokra, Graniczna, Dragonów, Prosta, Husarska, Dom Nauczyciela. Po Mszy św. będzie można zabrać z kościoła wodę święconą, kredę oraz modlitewnik do poświęcenia domu. Dom święci głowa rodziny.

W piątek wypada I piątek miesiąca. Odwiedziny chorych po ustaleniu z księdzem od godz. 8.15, spowiedź św. od godz. 15.30.

W następną niedzielę składka budowlana.

Bóg zapłać osobom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały kościół. Na sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. ul. Czarneckiego od. p. Miklasiów ul. Baśniowa do p. Palków.